Aktualności

1

W związku z rozwojem firmy „SOWA” Domy z Bali obecnie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drewnianego „SOWA” które to nie zaprzestając swojego głównego kierunku produkcji i budowy naturalnych pięknych i zdrowych Domów z Bali.

Informuje, że właściciel firmy Pan Maciej Sroka jako jeden z założycieli został wspólnikiem polsko – fińskiej spółki TEIJO – TALO POLSKA sp. z o .o.. www.teijo-talo.pl partner ze strony Fińskiej www.teijatalot.fi

 Dzięki opatentowanym rozwiązaniom firma jako jedyna w Polsce rozpoczyna produkcje mobilnych budynków mieszkalnych oraz wszelkiego rodzaju budynków użyteczności publicznej jak żłobki, przedszkola, punkty przedszkolne, szkoły, biura, hotele, zaplecza socjalne dla firm i gmin itd. Budynki te, w całości wraz z płytą fundamentową, wykończeniem a nawet umeblowaniem produkowane są w warunkach hali fabrycznej, a następnie przewożone w dowolne miejsce z możliwością ponownego przewiezienia. Większe budynki mieszkalne lub użyteczności publicznej wykonywane są z kilku modułów co daje nieograniczone możliwości wielkości w parterze oraz dodatkowo możliwość powiększania i zmniejszania całego budynku. Rozwiązanie takie pozwala na całkowite dopilnowanie procesu budowy w jednolitych warunkach bez wpływu na warunki atmosferyczne i porę roku. Zapewnia to najwyższą jakość usług i pozwala na duże oszczędności z powodu wykonywania wielu prac w jednym miejscu o dowolnej porze, a inwestorowi pozwala zaoszczędzić czas związany z doglądaniem każdego etapu budowy.

Mobilność czyli możliwość wielokrotnego przewożenia danego budynku oraz jego rozbudowy daje wielkie możliwości dla urzędów gmin, powiatów, miast, zakładów pracy, ośrodków wczasowych itp. Duże możliwości daje także możliwość lizingowania budynków. Budowy osiedli socjalnych, szkół, przedszkoli na określony czas, gdzie po jego upływie budynek można rozbudować poprzez dostawienie kolejnych modłów czy nawet sprzedać innej gminie innemu inwestorowi w dowolnym miejscu i czasie. Ale jest to również doskonała forma budownictwa indywidualnego co daje możliwość zamieszkania tego samego dnia po dostarczeniu i podłączeniu budynku na mediów. Budynki w konstrukcji szkieletu drewnianego w komplecie systemie STEICO, spełniające wszelkie normy budownictwa energooszczędnego umożliwiającego otrzymanie dopłaty do tego typu budownictwa.

Więcej szczegółowych informacji w katalogu oraz cenniku jak i na stronie internetowej www.teija-talo.pl Zachęcamy do zapoznania się z tym nowoczesnym wyrobem i technologią. Wszelkie szczegóły możliwości poszerzenia naszej dalszej współpracy o promocje i sprzedaż domów mobilnych można uzyskać u naszego menadżera Pani Aleksandry Dybały, która także jest specjalistą do spraw sprzedaży w firmie Teija-Talo Polska sp z.o.o

Z poważaniem Maciej Sroka 606/480-015      P. Aleksandra Dybała 502 276 222

Więcej informacji w zakładce ,,Oferta - Domy Mobilne"

01.06.2013.

2 21_1


Obecna sytuacja na rynku nieruchomości przejawia elementy zastoju. Nieruchomości oferowane do sprzedaży od dłuższego czasu nie mogą znaleźć nabywców. Duża ilość mieszkań, które kupione zostały w ubiegłych latach jako inwestycja lub w celu późniejszej odsprzedaży nie znajdują nabywców. Inwestycje, na które zaciągnięto kredyt pozostało na rynku jako nieruchomości do wynajmu, ponieważ cena sprzedaży nie zawsze pokryje wartość kredytu. Takich lokali na rynku jest bardzo dużo. Wielu właścicieli musi czekać na zmianę sytuacji rynkowej, a taka w najbliższym czasie się nie zapowiada.

Z bardzo wielu ofert nieruchomości oferowanych do sprzedaży, dużym zainteresowaniem cieszą się domy drewniane, szkieletowe z ukierunkowaniem na budynek energooszczędny. Są one oferowane w standardzie dostosowanym do potrzeb klienta. Cena takiego domu jest konkurencyjna w stosunku do domów murowanych. Decydując się na zakup domu na rynku wtórnym, musimy się liczyć z dodatkowymi kosztami jego remontu, czasem przebudowy, a co ważne także kosztów jego ogrzewania. Porównując ilość wydatkowanych środków i wykonanych prac nowy budynek często jest ekonomiczniejszy. Dodatkowym elementem tego rozliczenia są niższe koszty eksploatacji takiej nieruchomości i brak remontów przez wiele lat w stosunku do budynków z rynku wtórnego. Energooszczędna technologia i nowoczesna bryła pozwala na znaczne oszczędności.

Śledząc sytuację rynkową widać znacznie dużo większą ilość telefonów klientów właśnie w sprawie domów bali i domów szkieletowych o niedużych metrażach.. Widać zwrócenie uwagi na powrót do natury. Budowa domu z naturalnych, ekologicznych i zdrowych materiałów ponownie wróciła do łask. Nasze domy oferowane wstępnie w stanie surowym zamkniętym i wykańczane na indywidualne zamówienie klienta ze względu na przystępną cenę i możliwość dostosowania projektu do potrzeb klienta i Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego mają wielu zwolenników. Wiele osób chce mieszkać w ciepłych, ekologicznych i przyjaznych człowiekowi domach. Drewno jako naturalny materiał spełnia te wszystkie oczekiwania i bez wątpienia wpisuje się w każdy krajobraz. Kiedyś przeczytałam, że dwudziesto centymetrowa ściana domu wykonana z drewna odpowiada ścianie domu murowanego o grubości jednego metra. To wszystko wynika z właściwości termoizolacyjnych drzewa, ponieważ jego parametry są pięciokrotnie lepsze niż budynków murowanych. Decydując się na budowę domu z drewna możemy zaoszczędzić wiele pracy jak i pieniędzy. Drzewo poprzez swoją lekkość w porównaniu do domu murowanego powala nam na zaoszczędzenie pieniędzy przy wykonaniu fundamentu. Piękne drewno, mające swój niepowtarzalny urok zyskało już wielu zwolenników. Każdy bal wykorzystany do produkcji domu jest inny, tworzy on klimat i urok, tak bardzo ceniony przez klientów. Nie trzeba wykańczać takich ścian w środku ani na zewnątrz domu. Najpiękniejsze domy, a przez to i droższe wykonuje się z bali o dużych średnicach. Wyglądu takiego domu nie sposób zapomnieć, a przejeżdżając obok niego nie sposób się nie zatrzymać. Czas budowy domu drewnianego, pozwala nam zaoszczędzić cenny czas i wiele nerwów. Dzięki dopracowanej technologii, profesjonalizmowi i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem firmy Przedsiębiorstwo ,,Sowa” ma za sobą bardzo wiele zrealizowanych inwestycji. Każdy nasz klient w dużo szybszym czasie, niż przy budowie domu systemem murowanym, może cieszyć się upragnionym domem i jego urokiem. Dla klientów, którzy nie lubią naturalnych pęknięć drewna, występujących przy domu z bali i oczekują domów energooszczędnych proponujemy budynki z drewna klejonego. Równie pięknie się prezentującego.

twrgi_Wroc__aw_stoisko_2012__Cech_Rzemios___Budowlanych___Aleksandra_Dyba__a__Manager_Firmy_PHU_Maciej_Sroka 1361620240domyzbalisowapodkarpaciebieszczady

Obserwując sytuację na runku, rosnące koszty ogrzewania i utrzymania domów widzimy, że budynki drewniane, energooszczędne zyskują zwolenników. Mając na uwadze wprowadzone dofinansowania do budynków energooszczędnych i pasywnych widzimy dużo większe zainteresowanie tego typu inwestycjami. Domy z bali jak i szkieletowe dla wielu właścicieli mają dużą zaletę, którą jest możliwość rozbudowania domu w każdym czasie. Młode małżeństwo decydujące się na wybudowanie domu nie musi od razu myśleć o dużym domu, i co często się z tym wiąże otrzymaniu większego kredytu i spłacaniu wyższych rat. Wielkość nieruchomości będzie systematycznie dostosowywana do potrzeb rodziny. Ważne jest tylko wcześniejsze, odpowiednie usytuowanie domu na działce, które potem da nam możliwość jego rozbudowy. . Warto pamiętać, że prawidłowo wykonany dom drewniany może być tak samo trwały jak dom murowany. Proszę zobaczyć na stare budynki drewniane np. kościoły mające ponad sto lat. W tamtych czasach nie było takich impregnatów do drewna, a jednak mimo upływu czasu są piękne. Konkurują one na równi, z tymi zbudowanymi w czasach obecnych.

Manager firmy Aleksandra Dybała

20.09.1012


Nasz firma współpracuje z wieloma firmami i biurami nieruchomości w różnych częściach kraju. Dla naszych klientów istnieje możliwość przygotowania kompleksowej oferty inwestycyjnej. Obejmuje ona znalezienie działki pod daną inwestycję jak również przygotowanie terenu, wybudowanie i wykończenie wybranego budynku. Jeżeli klient posiada zakupiony już wcześniej projekt, nasz architekt dostosuje go do wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub warunków zabudowy. Wszystkich informacji udziela manager firmy Pani Aleksandra Dybała, tel. 502 – 276 – 222.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy