Domy gotowe

Kolebką budownictwa szkieletowego jest Kanada i USA. Obecnie w Europie zyskuje coraz więcej zwolenników. W naszym kraju rodzaj tego budownictwa, zyskuje popularność. Klienci biorą tu pod uwagę koszty budowy domu, czas budowy, koszt utrzymania, energooszczędność, łatwość rozbudowy, trwałość budynku. Koszty utrzymania jak wykończenia takiego budynku są znacznie niższe od tradycyjnej technologii.

                    Domy gotowe         Domy szkieletowe        Domy z bali

Domy wykonane z drewna przetrwają długie lata. Niejednokrotnie widzieliśmy stare domy, kościoły czy budynki innego typu wykonane ponad sto lat temu, a zamieszkałe i użytkowane są do dnia dzisiejszego. Poprzez zastosowanie nowoczesnych, bezpiecznych i ekologicznie impregnatów drewno nie poddaje się gniciu, promieniowaniu ultrafioletowemu, zachowując swój pierwotny, niepowtarzalny wygląd jak i swoje właściwości. Stosowane impregnaty te przyczyniają się także do obniżenia palności drewna.


Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy