O Firmie

Sowa_nagroda

DOMY DREWNIANE

NOWY WYMIAR NIERUCHOMOŚCI

   Jesteśmy rodzinną firmą od pokoleń zajmującą się sprzedażą drewna i jego    wyrobów, począwszy od tarcicy, więźby dachowej, przez drewno budowlane, deski podłogowe, podbiciowe, architekturę i meble ogrodowe, aż po domy drewniane rekreacyjne, letniskowe oraz całoroczne.

Firma zajmuje się:

- Produkcją drewnianych elementów dla budownictwa

- Handlem drewnem i jego wyrobami

- Usługami wznoszenia wszelkich konstrukcji drewnianych

Specjalizujemy się w budowie Domów Drewnianych i Domów z Bali.

 Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele trudniejszych warunkach klimatycznych.

 Stosowany przez nas materiał - drewno jest wyjątkowo przyjazny dla człowieka. Dzięki niemu domy przez nas oferowane posiadają niepowtarzalny klimat, są ciepłe zimą, przyjemnie chłodne latem. Ich wnętrze jest przytulne i zdrowe. Domy te żyją własnym życiem, "oddychają", każdy z nich posiada własną duszę.


 Nasza firma oferuje nie tylko zwykłe wyroby ale również to co dają one człowiekowi - zdrowie i czerpanie pozytywnej energii z otaczającego nas piękna natury zaklętego w drewnie.


Jakość naszych wyrobów i usług potwierdza otrzymanie między innymi nagrody głównej w kategorii Budownictwa Drewnianego na Międzynarodowych Targach Budowlanych InterRes Home Building 2005 w Rzeszowie (za łączenie doświadczenia regionalnego rynku budownictwa drewnianego z nowoczesnością).

Otrzymaliśmy również wyróżnienia na tegorocznych Podkarpackich Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów w Rzeszowie MTR 2006 (za technologię i prezentowany dom z bali).

Przestrzeganie zasad tradycyjnego budownictwa drewnianego poświadcza przynależność do Cechu Rzemiosł Budowlanych.

Właściciel Firmy Maciej Sroka został Laureatem nagrody Rzemieślnik Roku 2011 i został odznaczony Honorową Odznaką Rzemiosła przyznawaną przez Prezydium Związku Rzemiosła Polskiego.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy