O nas

NOWY WYMIAR NIERUCHOMOŚCI

DOMY Z BALI I DOMY SZKIELETOWE

Obecnie firma posiada własny tartak i zakład produkcyjny pod nazwą „Sowa” Domy z Bali zlokalizowany ze względu na bliską dostępność wysokiej jakości surowca w województwie podkarpackim u przed nurza leśnej krainy Bieszczadów. Domy wykonane z drewna przetrwają długie lata. Niejednokrotnie widzieliśmy stare domy, kościoły czy budynki innego typu wykonane ponad sto lat temu, a zamieszkałe i użytkowane są do dnia dzisiejszego. Poprzez zastosowanie nowoczesnych, bezpiecznych i ekologicznie impregnatów drewno nie poddaje się gniciu, promieniowaniu ultrafioletowemu, zachowując swój pierwotny, niepowtarzalny wygląd jak i swoje właściwości. Stosowane impregnaty te przyczyniają się także do obniżenia palności drewna. Domy drewniane, ekologiczne i przyjazne naturze przeżywają obecnie swój renesans. Podczas targów w Anders zawiązana została współpraca łącząca Polską i Francję. W Reims powstało nasze kolejne przedstawicielstwo. Na tamten rynek jak i na inne kraje europejskie wydaliśmy specjalnie do tego przygotowaną ulotkę reklamową.

Obserwując zmieniający się rynek i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasza firma w roku 2013 rozszerza swoją ofertę o kilka nowych usług. Wiele informacji zawartych jest w naszej ulotce reklamowej. O wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług nasi klienci będą informowani na bieżąco.


Od dwóch lat Przedsiębiorstwo ,,Sowa" oferuje swoim klientom powszechnie już używane w budownictwie drewnianym UE certyfikowane drewno klejone. Przez co dodatkowo może konkurować na rynku krajowym i Europejskim. Domy wybudowane z drewna klejonego zachowują naturalne właściwości drewna, które są znane człowiekowi od pokoleń. Drewno jest unikatowym materiałem budowlanym, posiadającym możliwość „oddychania”. Należy ono do najstarszych materiałów używanych przez człowieka. Obecnie stosowane jest jako materiał konstrukcyjny jak i wykończeniowy. Swoją niewątpliwą popularność zawdzięcza także swej lekkości jak i wytrzymałości dzięki czemu ma wiele zastosowań.

Domy wykonane z drewna przetrwają długie lata. Niejednokrotnie widzieliśmy stare domy, kościoły czy budynki innego typu wykonane ponad sto lat temu, a zamieszkałe i użytkowane są do dnia dzisiejszego. Poprzez zastosowanie nowoczesnych, bezpiecznych i ekologicznie impregnatów drewno nie poddaje się gniciu, promieniowaniu ultrafioletowemu, zachowując swój pierwotny, niepowtarzalny wygląd jak i swoje właściwości. Stosowane impregnaty te przyczyniają się także do obniżenia palności drewna. Dom drewniany daje ogromne możliwości ciekawej aranżacji wnętrz. Można pozostawić ściany wewnętrzne domu bez żadnego dodatkowego wykończenia, ciesząc się naturalnym rysunkiem drewna, ale nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć drewno z glazurą, terakotą, lub też część ścian wykonać tradycyjnie z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych. Nie trzeba nikogo przekonywać, że naturalność i niepowtarzalność każdego pnia drzewa tworzy w każdym wybudowanym domu klimat, którego nie spotka się w żadnym innym domu. Zastosowanie drewna do budowy pozwala na zaoszczędzenie znacznych środków finansowych. Tu nie musimy wykańczać budynku z zewnątrz jak i wewnątrz, ponieważ naturalność drewna jest piękne samo w sobie. Przy domach murowanych musimy doliczyć środki finansowe na ocieplenie i wykończenie Wspomnianych powyżej elementów, a jak możemy wnioskować, nie są one małe. Klienci decydujący się na budowę domu drewnianego oprócz pięknego drewnianego budynku mogą liczyć na krótki termin jego budowy. Wszystkie potrzebne do budowy elementy drewniane przygotowywane są na terenie naszego zakładu, dopiero potem składane na przygotowanej wcześniej działce klienta.

Nasza firma oferuje budowę domów z bali jak i szkieletowych. Nieruchomość może zostać klientowi oddana w stanie surowym zamkniętym jak i pod klucz. Jednak tutaj zakres prac ustalany jest indywidualnie z klientem i dostosowywany do jego potrzeb i gustu. Nie bez znaczenie jest tutaj także Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Domy z bali na Podkarpaciu jak i w różnych innych częściach kraju mają wielu zwolenników. Dzięki dużemu zainteresowaniu takim rodzajem budownictwa Przedsiębiorstwo ,,Sowa” oferuje swoje usługi także poza granicami kraju.

Na Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów w roku 2010, nasza firma P.H.U Maciej Sroka, ,,Sowa" Domy z Bali otrzymała wyróżnienie za WDRAŻANIE ENERGOOSZCZĘDNYCH ROZWIĄZAŃ BUDOWNICTWA DREWNIANEGO.

http://www.ipodkarpackie.pl/informacje/188-jesienna-edycja-targow-budownictwa-zakonczona.html

http://www.dobry-dom.pl/targs/info/65 http://www.domy-drewniane.pl/targi/65.html

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/targi-zwiedzilo-12-tys-osob-40526.html

http://www.hej.mielec.pl/biznes/lokalnie/art77,nagrody-targow-budownictwa-wyposazenia-wnetrz-i-ogrodow-targow-nieruchomosci-i-techniki-grzewczej.html

http://hej.rzeszow.pl/index.php?article=5448&print

Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, ponieważ obserwując zmieniający się ciągle rynek budownictwa widać widoczny kierunek zmierzający do wyłącznego budowania budynków energooszczędnych. Obecnie każdy nasz projekt  jak i indywidualny projekt klienta może zostać dostosowany do budynku energooszczędnego. Takie dostosowanie budynku znacznie obniży koszty eksploatacji nieruchomości.

Podczas 25 i 26 Międzynarodowych Targów Budownictwa Home Buliding 2005 i 2006 otrzymaliśmy CERTYFIKAT za NAJLEPSZY PRODUKT PODKARPACIA

www.infobudowlane.pl/publicznosc/pdf/sowa.pdf

w roku 2011 docenione zostało wieloletnie doświadczenie, solidność i rzetelność prowadzenia firmy i wykonanych realizacji. Właściciel firmy Pan Maciej Sroka otrzymał Tytuł Rzemieślnika Roku 2011. Ponad to Związek Rzemiosła Polskiego odznaczył go Honorową Odznaką za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego. Jest to duże wyróżnienie, na które firma przez wiele lat wzorowej działalności w zupełności zasłużyła.

http://izbarzemieslnicza.com.pl/pliki/Biuletyn/Nr%2010/biuletyn%20nr10_9-16.pdf

Dodatkowo firma czując się odpowiedzialna społecznie i dbająca o dobro i swój wizerunek wielokrotnie została nagrodzona za sponsorowanie sportu szkolnego, wspieranie szkolnictwa, kultury oraz pomoc i wsparcie przy organizacji imprez promujących lokalne rzemiosło.

http://zstg.pl/schronisko/kronika.html http://zstg.pl/schronisko/kronika/foto/maj_2012/1.JPG

Na bieżąco uczestniczymy w krajowych i zagranicznych targach, wystawach i konferencjach branżowych. Poprzez ponad dwudziestoletnią działalność Przedsiębiorstwo ,,Sowa” jest rozpoznawalną firmą, która z roku na rok znacznie zwiększa grono swoich klientów, znajdując u nich uznanie. Właściciel firmy Pan Maciej Sroka jak i manager firmy Pan// zawsze czynią starania, żeby firmie umożliwić ciągły rozwój i utrzymać osiągnięty już wizerunek firmy. Obecnie firma poprzez swoje dwa oddziałały we Wrocławiu i na Podkarpaciu może swobodnie realizować misję firmy i zwiększać swoją ofertę.


Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy