Oferta

DOMY DREWNIANE

DOMY Z BALI

Bale wykonywane są z drewna pozyskanego w naszym regionie Bieszczad, gdzie ze względu na surowy klimat drzewa  rosną wolniej, posiadają mniejsze przyrosty roczne i są odpowiednio twarde i gęste. Dodatkowo pnie drzew są tak obrabiane, aby zawsze z jednego pnia uzyskać jeden bal, z zachowaniem rdzenia w centralnej jego części. Tak obrobione bale wykonane z drewna pozyskanego w naszym regionie należą do najlepszych i najbardziej zalecanych materiałów do budowy drewnianych domów, jaki można uzyskać z drzew pozyskanych w naszym kraju.

W praktyce potwierdza ten fakt przetrwanie do dziś wielu nadal zamieszkałych i doskonale utrzymanych starych drewnianych domów, które to doskonale sprawdziły się w wyjątkowo trudnych, surowych i zmiennych warunkach atmosferycznych naszego regionu.

Dla naszych klientów wykonamy każdy zlecony przez Państwa projekt. Dostosujemy go do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i indywidualnych potrzeb każdej rodziny. Wszystkie projekty mogą być dowolnie modyfikowane.

W swojej ofercie posiadamy m.in:

Domy z bali całoroczne

kamyk


Domki letniskowe drewniane


_Domek_letniskowy_lub_ogrodowy___Sowa_Zak__ad_Budownictwa_Drewnianego___Domy_z_bali
Domki ogrodowe drewniane

domek_ogrodowy_lu_letniskowy__Sowa_Zak__ad_Budownictwa_Drewnianego___Domy_z_bali_podkarpacie

Altany

altanka

Domy drewniane w systemie szkieletowym

Sowa_Zak__ad_Budownictwa_Drewnianego__Dom_drewniany_w_systemie_szkieletowym_radawa_szkielet1b Dom_drewniany_w_systemie_szkieletowym__Sowa_Zak__ad_Budownictwa_drewninego__Domy_ekologiczneradawa_szkielet

DOMY DREWNIANE W SYSTEMIE SZKIELETOWYM

Dla klientów, którzy nie lubią w domu dużej ilości drewna lub naturalnych pęknięć występujących w pełnych balach wykonujemy domy w systemie szkieletowym. Domy szkieletowe poprzez dostosowanie ich izolacji kwalifikowane mogą być jako domy energooszczędne. Dzięki temu osoby budujące domy tego typu mogą od nowego roku ubiegać się o dofinansowanie do kredytów.

Jednak nie sposób zapomnieć, że kolebką budownictwa szkieletowego jest Kanada i USA. Obecnie w Europie zyskuje coraz więcej zwolenników. W naszym kraju rodzaj tego budownictwa, zyskuje popularność. Klienci biorą tu pod uwagę koszty budowy domu, czas budowy, koszt utrzymania, energooszczędność, łatwość rozbudowy, trwałość budynku. Koszty utrzymania jak wykończenia takiego budynku są znacznie niższe od tradycyjnej technologii. Technologia domów szkieletowych to z pewnością przyszłość dla naszego kraju.. Takie domy to zdrowe, ekologiczne i przyjazne człowiekowi. Na ty przecież wszystkim nam co raz bardziej zależy.

resized__430x285_dOM_drewniany_w_systemieszkieletowym_54___Sowa_Zak__ad_Budownictwa_Drewnianego resized__430x285_Sowa_Zak__ad_Budownictwa_drewnianego__dom_drewniany___system_szkieletowy_54_

DOMY Z DREWNA KLEJONEGO

Dla klientów, którzy nie lubią w domu dużej ilości naturalnych pęknięć występujących w domu z pełnego bala proponujemy domy z drewna klejonego. Drewno klejone poprzez swoje właściwości jest bardzo lubianym materiałem budowlanym. Klienci, którzy chcą mieszkać w zdrowych, ekologicznych i energooszczędnych domach bardzo często wybierają ten materiał do budowy swojego domu. Domy tego typu z odpowiednim współczynnikiem przenikania ciepła będą mogły być brane pod uwagę przy dofinansowaniach do kredytów.

___ciana_z_drewna_klejonego_budynek_energooszcz__dny__Sowa __ciana_z_drewna_klejonego__dofinansowania_do_dom__w_energooszczednych

ZAJAZDY I SALE WESELNE

4-domy-z-bali-jaroslaw

5-domy-z-bali-jaroslaw

resized__340x254_7-domy-z-bali-jaroslaw

resized__340x254_8-domy-z-bali-jaroslaw

GARAŻE I WIATY

wiata_auto_2__Sowa_Zak__ad_Budownictwa_Drewnainego

Wiata_auto__Sowa_Zak__ad_Budownictwa_drewnianego

SAUNY

domek_ogrodowy_lub_sauna__Sowa_Zak__ad_Budownictwa_drewnainego


Nasz firma współpracuje z wieloma firmami i biurami nieruchomości w różnych częściach kraju. Dla naszych klientów istnieje możliwość przygotowania kompleksowej oferty inwestycyjnej. Obejmuje ona znalezienie działki pod daną inwestycję jak również przygotowanie terenu, wybudowanie i wykończenie wybranego budynku. Jeżeli klient posiada zakupiony już wcześniej projekt, nasz architekt dostosuje go do wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub warunków zabudowy. Wszystkich informacji udziela manager firmy Pani Aleksandra Dybała, tel. 502 – 276 – 222.


Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy