Propozycje domów drewnianych

Dom drewniany daje ogromne możliwości ciekawej aranżacji wnętrz. Można pozostawić ściany wewnętrzne domu bez żadnego dodatkowego wykończenia, ciesząc się naturalnym rysunkiem drewna, ale nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć drewno z glazurą, terakotą, lub też część ścian wykonać tradycyjnie z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych. Nie trzeba nikogo przekonywać, że naturalność i niepowtarzalność każdego pnia drzewa tworzy w każdym wybudowanym domu klimat, którego nie spotka się w żadnym innym domu. Zastosowanie drewna do budowy pozwala na zaoszczędzenie znacznych środków finansowych. Tu nie musimy wykańczać budynku z zewnątrz jak i wewnątrz, ponieważ naturalność drewna jest piękne samo w sobie. Przy domach murowanych musimy doliczyć środki finansowe na ocieplenie i wykończenie Wspomnianych powyżej elementów, a jak możemy wnioskować, nie są one małe. Klienci decydujący się na budowę domu drewnianego oprócz pięknego drewnianego budynku mogą liczyć na krótki termin jego budowy. Wszystkie potrzebne do budowy elementy drewniane przygotowywane są na terenie naszego zakładu, dopiero potem składane na przygotowanej wcześniej działce klienta.

DOMY DREWNIANE W SYSTEMIE SZKIELETOWYM

Drewno, jako materiał zawsze dostępny dla wszystkich pokoleń stał się podstawowym budulcem służącym do budowy domów. To nie tylko dostępność produktu ale również jego właściwości fizyczno-mechaniczne stały podstawowym materiałem stosownym do wykonania konstrukcji budowlanych. Często pomimo licznych zalet drewna, klienci mają wiele pytań i wątpliwości dotyczących trwałości budynków drewnianych. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że trwałość takich budynków nie będzie ustępować budynkom wykonanym z materiałów ceramicznych. Trzeba jednak pamiętać, żeby ta teza była spełniona to całe zamierzenie inwestycyjne musi być właściwie przeprowadzone, a konstrukcje domu będą wykonane z zachowaniem wszystkich zasad sztuki budowlanej. Warunek ten musi być bezwzględnie spełniony i rygorystycznie przestrzegany. W przeciągu ostatnich latach zaobserwować można prawdziwy renesans drewna, które stosowane jest w budownictwie. Dużym tego przejawem jest rosnąca popularność budownictwa szkieletowego. .

Dla klientów, którzy nie lubią w domu dużej ilości drewna lub naturalnych pęknięć występujących w pełnych balach wykonujemy domy w systemie szkieletowym. Domy szkieletowe poprzez dostosowanie ich izolacji kwalifikowane mogą być jako domy energooszczędne. Dzięki temu osoby budujące domy tego typu mogą od nowego roku ubiegać się o dofinansowanie do kredytów.

DOMY Z DREWNA KLEJONEGO Dla klientów, którzy nie lubią w domu dużej ilości naturalnych pęknięć występujących w domu z pełnego bala proponujemy domy z drewna klejonego. Drewno klejone poprzez swoje właściwości jest bardzo lubianym materiałem budowlanym. Klienci, którzy chcą mieszkać w zdrowych, ekologicznych i energooszczędnych domach bardzo często wybierają ten materiał do budowy swojego domu. Domy tego typu z odpowiednim współczynnikiem przenikania ciepła będą mogły być brane pod uwagę przy dofinansowaniach do kredytów.

Domy gotowe                         domy z bali domy szkieletowe                      Domy z drewna klejonego

Realizujemy zamówienia na realizację budowy domów według naszych projektów, jak i projektów naszych klientów.

domy energooszczędne                 domy pasywne domy ekologiczne

DOMY DREWNIANE BIESZCZADY               DOMY DREWNIANE PODKARPACIE

Więcej informacji znajdziecie także Państwo na stronie internetowej:

http://www.drewdomy-sowa.pl/upload/drewdomy-sowa.pl/gallery/.g_thumbs/1361372636slajdynowe.jpg /Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy