Sauny - SPA

SPA - Sauna

Obecnie wielu z naszych klientów chciałoby mieć w swoich domach pomieszczenie gdzie po ciężkim dniu pracy można się zrelaksować. Jednak domy, w których mieszkają nie zawsze pozwalają na zaprojektowanie w nich małego SPA. Dysponując odpowiednim miejscem na swojej działce często budujemy oddzielny domek, który spełnia tą funkcję. Wszystko zależne jest od wielkości działki i potrzeb klienta.

Opis budynku

Budynek drewniany wykonany z litych bali jodłowych

Budynek parterowy o wymiarach pomieszczenia 4,5 x 5,5 metra

Dach prosty dwu spadowy

Kąt nachylenia dachu 38%

Wysokość w kalenicy 3,8 m

Powierzchnia zabudowy 24,75 m/2

Powierzchnia użytkowa 22,0 m/2

Kubatura 75m/3

Opis oraz oferta cenowa

Wykonania drewnianego budynku sauny ogrodowej - SPA

Wykonanie fundamentów Ręczne wykonanie wykopów Wykonanie kanalizacji pod budynkiem Wylanie zbrojonych law fundamentowych oraz fundamentów Wymurowanie nadziemnej części fundamentów z pustaków fundamentowych Wymurowanie komina z cegły pełnej w stanie surowym bez wkładów Zasypanie przestrzeni wewnątrz fundamentów oraz jej utwardzenie i wykonanie chudej wylewki. Wykonanie izolacji poziomej i pionowej fundamentów Wykonanie ścian budynku oraz ścian szczytowych z profilowanych bali jodłowych 18x26cm Wykonanie drewnianej konstrukcji dachowej wraz z pełnym jej deskowaniem deską podbiciową Wykonanie drewnianej konstrukcji tarasu Wykonanie wstępnego pokrycia dachowego z papy podkładowej + kontrłaty i łaty Wykonanie drewnianego pokrycia dachowego z deski imitującej dawny styl krycia dachów Montaż drewnianych przeszklonych drzwi zewnętrznych wraz z obróbkami i okna Impregnacja całości drewnochronem koloryzującym w wybranym kolorze Wycena budynek o wymiarach 4,5 x 5,5m = 25m/2 x 2.000zł = 50.000 zł – rabat 10% = 45.000zł + taras 1,5 x 4,5m Gratis!!! + koło młyńskie! + 5.000 zł. wykonanie fundamentów + 5.000 zł. transport dojazdy i montaż Razem wszelkie prace wraz z fundamentami i montażem 55.000 zł.


Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy