Sowa 112

Dom wolno stojący o powierzchni 112 m/2 powierzchni całkowitej.

Cena domu w stanie surowym zamkniętym wynosi  180000 zł

Powierzchnia zabudowy 56m/2

Powierzchnia całkowita 112m/2

Powierzchnia użytkowa 90m /2

Kubatura 260m/3

Kąt nachylenia dachu 35-45%

Wysokość w kalenicy 7,2 m

Całoroczny dom mieszkalny wykonany z litych bali jodłowych. Naturalny materiał budowlany jakim jest drewno przeżywa obecnie swój zasłużony renesans. Niepowtarzalny wygląd każdego drzewa czyni wybudowany budynek innym, niepowtarzalnym, wprowadzając dzięki temu indywidualny klimat i urok do każdego domu. Mimo niedużego metrażu prezentowany model domu jest bardzo często zamawiany przez naszych klientów. Ładny wygląd budynku i jego funkcjonalność sprawiają, że urzeka on swoim widokiem wiele osób.

Budynek mający 112 m/2 został tak zaprojektowany, że może w nim mieszkać rodzina z dziećmi jak również samotne małżeństwo. Poddasze spełniające funkcję sypialną posiada dwie duże, przestronne 21metrowe sypialnie, które mogą być uzupełnione o garderoby, lub w przypadku większej rodziny, sypialnie te mogą być podzielone na cztery mniejsze po 10 mkw każda. W dolnej części domu tradycyjnie znajduje się duży, bo 31 metrowy salon, ganek, łazienka, a 13,5 m/2 zajmuje kuchnia z jadalnią. Duże drzwi balkonowe zapewniają dużo światła i słońca w salonie. Dzięki takiemu zaprojektowaniu domu nowi właściciele, bez względu na wielkość rodziny będą mogli cieszyć się przestronnością, dużym komfortem i wygodą. Mimo tych niewielkich wymiarów budynku jak i niskiej cenie dom w praktyce okazuje się bardzo ładny i funkcjonalny. Dzięki otwartej przestrzeni na parterze udało się uzyskać efekt przestronnego wnętrza. Poprzez wyjście z salonu na letni taras czy ogród właściciele mogą wygodnie użytkować budynek w okresie wiosenno-letnim. Taka możliwość jest dużym atutem każdego domu. Nieruchomość wykonana jest z litych bali drewnianych jodłowych o wymiarach 18x26 cm Ten jak i każdy z innych naszych budynków może stanąć na dowolnej działce, którą klient posiada.

Budynek mieszkalny ma wymiary 7x 8m co daje nam 112 m/2 powierzchni całkowitej.Parter jak i poddasze mają powierzchnię 56 m/2. Jako opcję można do budynku dobudować wiatę na jedno auto. Wnętrze domu może zostać wykończone tak jak na zdjęciach lub w inny sposób uzgodniony z klientem.

Firma specjalizująca się budową domów z bali, wykonująca dużą ilość zleceń przywiązuje bardzo dużą wagą do solidnego wykonania domu jak i elementów wykończeniowych. Nieruchomość może zostać całkowicie wykończona tak jak na zdjęciach lub według zamówienia i gustu klienta.Dewizą firmy budującej domy jest solidność i profesjonalne podejście do klienta. Dzięki temu każdy budynek może zostać zaprojektowany indywidualnie dla klienta i dostosowany do jego potrzeb i Planów Miejscowego Zagospodarowania Terenu.

Stan surowy zamknięty zawiera: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi. Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej. Istnieje możliwość zmiany rodzaju drewna i wymiarów bali. Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju.

Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do obecnej ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu.. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy