Sowa 120

Prezentowany dom wykonany jest w systemie szkieletowym.

Cena w stanie gotowym do wprowadzenia 300000 zł

Prezentowany dom wykonany jest w systemie szkieletowym. Gwarantuje to szybki czas budowy domu jak i dzięki solidnej izolacji, koszty jego utrzymania są dużo niższe od budynku wykonanego systemem tradycyjnym (murowanym). Mając na uwadze rozpoczęcie udzielania dopłat do budynków energooszczędnych, budynek ten może zostać przystosowany do wymagań ustawowych, spełniających warunki otrzymania dopłaty. Budynek stawiany jest na działce klienta. Jeśli inwestor nie posiada działki nasze biuro może przedstawić ich ofertę zgodnie z zamówieniem. Wymiary domu to 10m x 6m plus balkon i zadaszony taras 20 m.. Każda kondygnacja budynku to 60 m. powierzchni całkowitej.

Parter domu stanowiący część dzienną posiada przestronny salon połączony z otwartą kuchnią otwartą oraz wyjściem na duży zadaszony taras, ganek/wiatrołap, kotłownia lub spiżarnia.

Poddasze, które stanowi część sypialną składa się z trzech sypialni w tym jedna z zadaszonym balkonem, hol, (łazienka z w-c występuje jako opcja uzgadniana indywidualnie).

Powierzchnia zabudowy 72 m?

Powierzchnia całkowita 120 m?

Powierzchnia użytkowa 106 m?

Kubatura 370m/3

Kąt nachylenia dachu 35-45%

Wysokość w kalenicy 7,5 m

Cena domu 300000 obejmuje stan gotowy do wprowadzenia się. Firma na specjalne życzenie klienta może wykonać budynek w stanie surowym zamkniętym, który obejmuje: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej.

 Przytulny dom wolno stojący o powierzchni 120 m powierzchni całkowitej. Budynek może zostać wykonany jako budynek całoroczny lub jako domek letniskowy. Wszystko uzależnione jest od potrzeb przyszłego inwestora. Indywidualne uzgodnienie układu pomieszczeń jak i dostosowania projektu do potrzeb działki lub Planu Miejscowego zawarte jest w cenie projektu.

Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy