Sowa 126

Dom wolno stojący o powierzchni 126 m/2

Cena domu w stanie surowym zamkniętym wynosi 200000 zł

Powierzchnia zabudowy - 75 m/2

Powierzchnia całkowita - 126 m/2

 Powierzchnia użytkowa - 110 m/2

Kubatura - 580m/3

Kąt nachylenia dachu - 5 - 45%

Wysokość w kalenicy - 7,5 m.


Dom wolno stojący o powierzchni 126 m/2 powierzchni całkowitej z użytkowym poddaszem. Budynek wykonywany jest z litych bali prostokątnych, profilowanych o przekroju 18x26. Ciekawy wygląd budynku i jego funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że budynek cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób go zamawiających. Niewielu naszych klientów zmieniło układ pomieszczeń, dostosowując je do swoich potrzeb.

Jednak firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem jest gotowa na przyjęcie różnego rodzaju nowych wyzwań i zmian projektowych. Układ budynku, transport i inne elementy uzgadniane są indywidualnie. Podana cena domu dotyczy stanu surowego zamkniętego.

Stan surowy oznacza, że cena budynku zawiera: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi. Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej

Nieruchomość może zostać całkowicie wykończona tak jak na zdjęciach, lub według indywidualnego gustu klienta. Do budynku może zostać dobudowany garaż, który może znajdować się w bryle lub jako garaż wolno stojący. Wszystko zależy od potrzeb klienta i wielkości działki posiadanej przez inwestora. Istnieje możliwość zmiany rodzaju drewna i wymiarów bali. Wielkość budynku po obrysie wynosi 7m x 9m. Na dole znajduje się salon z kominkiem, który to salon został połączony z otwartą kuchnią. Z części dziennej domu wychodzimy do ogrodu. W części parteru mamy łazienkę, wiatrołap i dwa zadaszone tarasy służące mieszkańcom. Piętro domu stanowią 3 sypialnie, w tym jedna z zadaszonym balkonem, łazienka i hall.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu.. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków

. Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana. Wykończenie budynku według indywidualnego zamówienia.

Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy