Sowa 157

Dom mieszkalny całoroczny, wolno stojący o powierzchni 157mkw.

Cena domu w stanie surowym zamkniętym wynosi 250000zł

Powierzchnia zabudowy 85m/2

Powierzchnia całkowita 157m/2

Powierzchnia użytkowa 140m /2

Kubatura 450m/3

Kąt nachylenia dachu 38-45%

Wysokość w kalenicy 7,6 m

Dom mieszkalny całoroczny, wolno stojący o powierzchni 157mkw. Budynek dzięki swojej funkcjonalności i przestronności ma wielu swoich zwolenników. Poddasze zostało zaprojektowane jako część sypialna, w której znajdują się cztery niezależne sypialnie w tym dwie z zadaszonym balkonem.

Na piętrze znajdziemy także hol i łazienkę z w-c. Dzięki temu właściciele tego budynku będą mogli cieszyć się przestronnością, dużym komfortem i wygodą. Każda z kondygnacji ma 78,5mkw pow/całkowitej. Parter stanowiący część dzienną posiada przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i wyjściem na zadaszony taras, ganek/wiatrołap, łazienka jak również dwa zadaszone tarasy. W budynku może zostać widoczna na zdjęciach kotłownia lub po zmianie drzwi, na bramę garażową garaż.Wielu klientów w tym miejscu planuje przeszklony ogród zimowy lub pomieszczenie gospodarcze. Garaż w takim wypadku może być wybudowany jako wolno stojący jedno lub 2-stanowiskowy. Wymiary domu po obrysie wynoszą 7,5m x 10,5m.

Podana cena domu dotyczy stanu surowego zamkniętego. Firma specjalizująca się budową domów z bali, wykonująca dużą ilość zleceń przywiązuje bardzo dużą wagą do solidnego wykonania domu jak i elementów wykończeniowych. Nieruchomość może zostać całkowicie wykończona tak jak na zdjęciach lub według zamówienia i gustu klienta. Dewizą firmy budującej domy jest solidność i profesjonalne podejście do klienta. Dzięki temu każdy budynek może zostać zaprojektowany indywidualnie dla klienta i dostosowany do jego potrzeb i Planów Miejscowego Zagospodarowania Terenu.

Parter: salon, wiatrołap, łazienka, kuchnia, kotłownia, dwa tarasy, garaż.

Poddasze: cztery sypialnie, wc, dwa balkony

Nieruchomość została wykonana z bali prostokątnych, profilowanych o przekroju 18x28 i impregnowanych środkami solnymi i Drewnochronem koloryzującym.. Stan surowy zamknięty zawiera: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi. Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej. Istnieje możliwość zmiany rodzaju drewna i wymiarów bali.

Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu.. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy