Sowa 166

Dom wolno stojący o powierzchni 166 m/2 powierzchni całkowitej.

Cena domu w stanie surowym zamkniętym wynosi obecnie w cenie promocyjnej 260000 zł.

Powierzchnia zabudowy - 95m/2

Powierzchnia całkowita - 166m/2

Powierzchnia użytkowa - 120m /2

Kubatura - 360m/3

Kąt nachylenia dachu - 35-45%


Wysokość w kalenicy 7,6 m Firma budująca całoroczne, letniskowe domy mieszkalne i karczmy, zajazdy i pensjonaty oferuje Państwu promocyjny zakup domu mieszkalnego o Dom wykonany jest z litych bali drewnianych, jodłowych o wymiarach 18x26 cm i pokryty impregnującymi środkami solnymi i drewnochronem koloryzującym.

Obecnie właściciele nowych domów zwracają się ku materiałom naturalnym, przyjaznym środowisku i mieszkańcom. Naturalny materiał budowlany jakim jest drewno zyskuje coraz więcej zwolenników. Niepowtarzalny wygląd każdego drzewa czyni wybudowany budynek innym, niepowtarzalnym, wprowadzając dzięki temu indywidualny klimat i urok do każdego domu.

Nieruchomość mająca 166 m/2 dzięki swojej przestronności i funkcjonalności podoba się naszym klientom. Ładny wygląd budynku i jego układ architektoniczny sprawiają, że urzeka on swoim widokiem wiele osób. Poddasze spełniające funkcję sypialną posiada trzy ustawne sypialnie w tym jedna 22,5 metrowa z wyjściem na balkon i w-c. W dolnej części domu tradycyjnie znajduje się duży salon, wiatrołap, łazienka jak także dodatkowy pokój mogący spełniać funkcję gabinetu. Kuchnia z jadalnią została otwarta na salon. Zadaszony 23 metrowy taras przed domem mający wymiary 2,5x9,5m jest jego dużym atutem. Dzięki takiemu zaprojektowaniu domu nowi właściciele, bez względu na wielkość rodziny będą mogli cieszyć się przestronnością, dużym komfortem i wygodą. Dzięki otwartej przestrzeni na parterze udało się uzyskać efekt przestronnego wnętrza. Do budynku może zostać dodatkowo (na życzenie klienta) dobudowane tak jak na zdjęciach pomieszczenie gospodarcze mogące pełnić funkcję kotłowni lub pralni czy garażu. Jednak najpiękniej wygląda gdy w tym miejscu znajduje się przeszkolony ogród zimowy. Jego urokiem i zaletami mieszkańcy MOGĄ CIESZYĆ SIĘ PRZEZ CAŁY ROK. Takie przeszklenia dodają budynkowi lekkości, podnoszą jego wartość wizualną i estetyczną oraz stanowią dodatkowy bufor kumulujący ciepło słoneczne, które następnie przekazywane jest całemu domowi.

Budynek mieszkalny o wymiarach 7,5x 9,5m, bez pomieszczenia gospodarczego, garażu, czy ogrodu zimowego ma 142 m powierzchni całkowitej. Każda z kondygnacji wynosi po71 m.

Wykończenie budynku według indywidualnego zamówienia. Firma specjalizująca się budową domów z bali, wykonująca dużą ilość zleceń przywiązuje bardzo dużą wagą do solidnego wykonania domu jak i elementów wykończeniowych. Nieruchomość może zostać całkowicie wykończona tak jak na zdjęciach lub według zamówienia i gustu klienta. Dewizą firmy budującej domy jest solidność i profesjonalne podejście do klienta. Dzięki temu każdy budynek może zostać zaprojektowany indywidualnie dla klienta i dostosowany do jego potrzeb i Planów Miejscowego Zagospodarowania Terenu. Wnętrze domu może zostać wykończone tak jak na zdjęciach lub w inny sposób uzgodniony z klientem.

Stan surowy zamknięty zawiera: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi. Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej.

Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do obecnej ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu.. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy