PROJEKTY

Dom  drewniany wolno stojący o powierzchni 176 m/2

CENA w stanie surowym zamkniętym - 276000 zł

Powierzchnia zabudowy - 88. m/2

Powierzchnia całkowita - 176 m/2

Powierzchnia użytkowa - 152 m/2

Kubatura - 520m/3

Kąt nachylenia dachu - 40 - 45%

Wysokość w kalenicy - 7,8 m


Dom wolno stojący o powierzchni 176 m/2 powierzchni całkowitej z użytkowym poddaszem. Jego dużą zaletą jest jego funkcjonalność i przemyślany układ pomieszczeń. Klienci bardzo sobie cenią ten projekt i jego zalety. Podana cena domu dotyczy stanu surowego zamkniętego, który wykonywany jest z litych bali jodłowych o średnicy 18x26m i impregnowanych środkami solnymi i drewnochronem koloryzującym. Na indywidualne zamówienie klienta może zostać przygotowana oferta domu wykonana z drewna klejonego. Nieruchomość może zostać całkowicie wykończona tak jak na zdjęciach, lub według indywidualnego gustu klienta. Do budynku można dobudować garaż lub pomieszczenie gospodarcze adaptując je np. na potrzeby kotłowni w zależności od przewidywanego systemu grzewczego. Dodatkowo może zostać wybudowany także niezależny garaż wolno stojący jedno lub dwu stanowiskowy. Wszystko zależy od potrzeb klienta i wielkości działki posiadanej przez inwestora.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu firmy w budowie domów istnieje możliwość indywidualnego dostosowania projektu, jego wielkości i układu pomieszczeń do zamówienia klienta. Każdy budynek także zostaje dostosowany do warunków zabudowy lub Planu Miejscowego.  Istnieje możliwość zmiany rodzaju drewna i wymiarów bali.

Wielkość budynku po obrysie wynosi 8mx11m. Każda z kondygnacji wynosi po 88 m p co stanowi 176m powierzchni całkowitej. Dom na parterze, który stanowi część dzienną zawiera przestronny salon połączony z otwartą kuchnią otwartą oraz wyjściem na zadaszony taras, ganek/wiatrołap, łazienka + osobne w-c. Projekt przewiduje jako opcję zadaszony podjazd na auto. Poddasze stanowiące część sypialną składa się z trzech sypialni w tym dwie z zadaszonym balkonem, możliwość zrobienia garderoby, hall, łazienka z w-c oraz ładnie prezentująca się cześć otwarta nad salonem.

Stan surowy oznacza, że cena budynku zawiera: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi.

Wykończenie budynku według indywidualnego zamówienia.

Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej. Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu.. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy