Sowa 40

Dom drewniany całoroczny lub letniskowy mający 40,0 m/2 p.

 • Przy wykonaniu całości w konstrukcji szkieletowej – 60.000zł.

• Przy wykonaniu w konstrukcji szkieletowej z tarasem z bali – 70.000zł.

Przy wykonaniu całości z litych bali grubości 12 cm – 100.000zł.

• Poddasze dodatkowo 20.000zł.

Możliwe pełne wykończenie około 40.000 oraz fundamenty około 10.000-15.000 zł.


Budynek wykonany w konstrukcji szkieletowej łączonej z frontowym tarasem z litych bali drewnianych jodłowych o wymiarach 18x26 cm co dodaje masywności i solidności całej konstrukcji. Budynek budowany jest na działce klienta. Jeśli inwestor nie posiada swojej działki nasza firma może przedstawić propozycje według zlecenia. Cena domu zawiera stan surowy zamknięty tj: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi Bez instalacji, ocieplenia, wykończenia itp

Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej. Możliwe wykonanie wraz z pełnym wykończeniem oraz fundamentami

Wymiary zewnętrzne budynku 5 m x 8,0 m

Powierzchnia zabudowy 40,0 m/2

Powierzchnia całkowita 40,0 m/2

Powierzchnia użytkowa 35,0 m/2

Kubatura 150 m/3

Wysokość w kalenicy 4,5 m - 6m (zależnie czy z poddaszem)

Dach prosty dwu spadowy o kącie nachylenia 25 –42% .

Dokładny opis zakresu prac do ustalenia jako załącznik do umowy Poddasze: - Z możliwością podniesienia i rozbudowania o pełne lub częściowe. >Budynek został zaprojektowany z myślą o małej rodzinie lub jako drugi dom.

Obserwując obecnie naszych klientów, projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Niski koszt jego wybudowania jak i większa szansa uzyskania na niego kredytu wpływa pozytywnie na decyzje naszych klientów.

Parter: - część dzienna. Salon dzienny połączony z otwartą kuchnią oraz dwoma wyjściami dwa tarasy w tym jeden zadaszony. Na dole znajduje się także łazienka. Przy wersji całorocznej ganek lub wiatrołap. Przytulny dom wolno stojący o powierzchni 40 m². powierzchni całkowitej. Budynek może zostać wykonany jako budynek całoroczny lub jako domek letniskowy z sypialniami na poddaszu lub bez. Wszystko uzależnione jest od potrzeb przyszłego inwestora. Indywidualne uzgodnienie układu pomieszczeń jak i dostosowania projektu do potrzeb działki lub Planu Miejscowego zawarte jest w cenie projektu. Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków.

Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana. Wstępna wycena wykonania z podziałem na konstrukcje. Oferowana cena dotyczy stanu surowego zamkniętego - konstrukcja, drzwi, okna, dach. Bez instalacji, ocieplenia, wykończenia itp.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy