Sowa54

Dom drewniany całoroczny lub letniskowy mający 54m².

Cena przy wykonaniu całości w konstrukcji szkieletowej – 80.000zł

 

Cena domu zawiera stan surowy zamknięty tj: zadaszony blacho- dachówką budynek, ściany, okna i drzwi Bez instalacji, ocieplenia, wykończenia itp Fundamenty muszą być wcześniej przygotowane według projektu. Fundamenty może klient wylać samodzielnie lub zalecić naszej firmie współpracującej.

Możliwe wykonanie wraz z pełnym wykończeniem oraz fundamentami Możliwe pełne wykończenie około 40.000-50.000 zł oraz fundamenty około 10.000-15.000 zł. Dokładny opis zakresu prac do indywidualnego ustalenia jako załącznik do umowy.

Powierzchnia zabudowy 60 m².

Powierzchnia całkowita 54 m².

Powierzchnia użytkowa 48 m².

Kubatura 160m³

Kąt nachylenia dachu 22-30%

Wysokość w kalenicy 4,6 m

Przytulny dom parterowy o wymiarach zewnętrznych budynku 6m x 9 m = 54m². Został on zaprojektowany z myślą o małej rodzinie lub jako drugi dom. Obserwując obecnie naszych klientów, projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Niski koszt jego wybudowania jak i większa szansa uzyskania na niego kredytu wpływa pozytywnie na decyzje naszych klientów.

Prezentowany dom wykonany jest w systemie szkieletowym. Gwarantuje to szybki czas budowy domu jak i dzięki solidnej izolacji, koszty jego utrzymania są dużo niższe od budynku wykonanego systemem tradycyjnym (murowanym). Mając na uwadze rozpoczęcie udzielania dopłat do budynków energooszczędnych, budynek ten może zostać przystosowany do wymagań ustawowych, spełniających warunki otrzymania dopłaty. W budynku znajduje się pokój dzienny z otwartą kuchnią i połączony z zadaszonym, letnim tarasem. Dla gospodarzy przewidziano także dwie wygodne sypialnie i łazienkę.

Przytulny dom wolno stojący o powierzchni 54 m². powierzchni całkowitej. Budynek może zostać wykonany jako budynek całoroczny lub jako domek letniskowy. Wszystko uzależnione jest od potrzeb przyszłego inwestora. Indywidualne uzgodnienie układu pomieszczeń jak i dostosowania projektu do potrzeb działki lub Planu Miejscowego zawarte jest w cenie projektu.

Budynek ten lub inny z naszej oferty, a także indywidualnie zaprojektowany dla klienta może zostać wybudowany w dowolnym miejscu w kraju. Istnieje możliwość wybudowania tego domu także poza granicami kraju na terenie UE gdzie do ceny należy doliczyć + 50% ceny w tym transport, montaż jak i dojazdy ekipy. Do ceny krajowej dochodzi tylko transport i pobyt ekipy montażowej.

Budynek może zostać zaprojektowany jako dom energooszczędny. Klient będzie miał dzięki temu możliwość otrzymania dopłaty na budynek tego typu. Nowy projekt dofinansowujący tego rodzaju projekty wchodzi w roku 2013. Oprócz dofinansowania do budynku energooszczędnego istnieje dopłata do solarów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, oraz dofinansowanie do systemu grzewczego np. pomp ciepła, rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Każdy projekt jest indywidualnie uzgadniany i przygotowywany z klientem. Wielkość domu, jak i poszczególnych pomieszczeń może być przez klienta modyfikowana.

Podstrony

Aktualności

Nowoczesne domy z drewna w systemach przyjaznych naturze

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele

więcej
marketing internetowy